Narożnik Padova II [PUSZMAN] z funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Padova
Narożnik Padova to nowoczesna propozycja o miękkiej, eleganckiej linii, która świetnie odnajdzie się w stylowym salonie.
Jego harmonijna bryła, subtelne zaoblenia i dekoracyjne pikowania nadają meblowi lekkości oraz podkreślają staranne wykończenie.
Komfort użytkowania zapewniają przestronne siedziska, sprężyste pasy tapicerskie oraz regulowane zagłówki, które pozwalają wygodnie dopasować podparcie do chwili relaksu.
Dodatkowym atutem jest elektrycznie wysuwane siedzisko, dzięki któremu z łatwością zwiększysz powierzchnię wypoczynkową.
Padova łączy estetykę, wygodę i funkcjonalność, tworząc eleganckie miejsce do codziennego odpoczynku.
Na wizualizacji pufa w promocyjnej tkaninie Vibe 08
| WYMIARY | |
| Wysokość | 88 / 103 cm |
| Szerokość | 285 cm |
| Głębokość | 213 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość nóżek | 15 cm |
| Powierzchnia spania | 210 x 90 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, sprężyna profilowana, pianka PU 30 kg/m3, pas tapicerski |
| Automat | elektrycznie wysuwane siedzisko |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!