SZAFKA NA BUTY BIAŁY/DĄB EVOKE RM11 REMI
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka na buty Biały/Dąb Evoke RM11
| WYMIARY | |
| Wysokość | 113 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| INNE | |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek produktu | 2 |
| Nóżki / kolor | cokół |
| Blat wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Korpus wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Front wykonanie materiał / rodzaj / grubość | płyta wiórowa laminowana 16 mm |
| Uchwyt wykonanie | frezowany |
| Ilość szuflad | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!