Biurko Blanco z jedną szufladą 11
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko Blanco 11 z kolekcji ML MEBLE
Cechy dodatkowe:
- obrzeże ABS,
- płyta laminowana najwyższej jakości,
| WYMIARY | |
| Wysokość | 78 cm |
| Szerokość | 119 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa |
| Kolor Frontów/ Korpusów |
Sosna Śnieżna + MDF New Grey
|
| Ilość półek | 1 |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 40 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!