Biurko z szufladą jednodrzwiowe Colt 07
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko Colt 07
Cechy dodatkowe :
- obrzeże ABS,
- pełny wysuw szuflady,
- płyta laminowana najwyższej jakości.
O Kolekcji COLT:
Kolekcja COLT to wyjątkowe rozwiązanie projektowe, stworzone z myślą o potrzebach i oczekiwaniach młodych ludzi. Jej charakterystycznymi cechami są oryginalny design oraz trwałość, co sprawia, że doskonale sprawdza się w młodzieżowych wnętrzach.
Nietuzinkowe połączenie kolorów oraz eleganckie, czarne uchwyty tworzą spójną całość, która doskonale wpisuje się w nowoczesny styl aranżacji pomieszczeń.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, obrzeże ABS |
| Kolor Frontów/ Korpusów | Dąb Craft Złoty + Czarny + Stal Premium |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 1 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 30,5 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!