Garderoba z lustrem MILO
Cena regularna:
towar niedostępny
Garderoba z lustrem MILO z kolekcji JARSTOL
Garderoba to kluczowy element wyposażenia każdego przedpokoju.
MILO to rozwiązanie, które z pewnością Cię zadowoli. Garderoba wykonana z trwałej płyty laminowanej, zapewnia wiele lat użytkowania bez obaw o uszkodzenia mechaniczne lub szkodliwe czynniki zewnętrzne.
Model ten oferuje praktyczne rozwiązania, takie jak metalowy drążek, lusterko i przemyślany układ półek. Dolna szafka i otwarta wnęka idealnie nadają się na przechowywanie obuwia sezonowego.
Garderoba MILO jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: całkowicie w odcieniu dębu artisan lub z dodatkiem czarnej płyty.
Garderoba jest uniwersalna (montaż prawy - lewy)
Meble nowe, oryginalnie zapakowane i przygotowane do samodzielnego montażu.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 190 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa + okleina ABS + płyta HDF |
| Dostępne kolory | artisan / artisan + czarny |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość szuflad | brak |
| Ilość półek | 6 |
| Obecność szkła | tak |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (2)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Garderoba z lustrem MILO i pomóż innym w wyborze.
Garderoba bardzo ładnie się prezentuje,dobrze wykonana,kontakt z dostawcą na plus.Jestem bardzo zadowolona,pozdrawiam.
Garderoba bardzo ładnie się prezentuje,dobrze wykonana,kontakt z dostawcą na plus.Jestem bardzo zadowolona,pozdrawiam.