Kanapa na nóżkach Laguna - z funkcją spania, rozkładana, z bokami [COMFORTEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Laguna z kolekcji Comforteo
Laguna to kanapa, która doskonale łączy styl miejski z funkcjonalnością. Jej smukłe podłokietniki oraz wysokie nóżki nadają całej konstrukcji lekkości i subtelnej elegancji, tworząc wyjątkową formę.
Wybierając ten model, zyskujesz pewność najwyższego poziomu komfortu. To wszystko dzięki unikalnemu systemowi LUX zastosowanemu w kanapie Laguna – innowacyjnemu połączeniu sprężyn falistych i bonellowych z pianką wysokoelastyczną.
W tej kanapie dużym udogodnieniem jest automatyczny mechanizm do szybkiego rozkładania, który nie tylko sprawia, że proces składania i rozkładania jest lekki i przyjemny, ale także chroni podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami.
Dodatkowo, obszerny pojemnik na pościel w kanapie Laguna pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń, szczególnie przydatną w mniejszych salonach i sypialniach.
Mechanizm rozkładania kanapy Laguna: DL

| WYMIARY | |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 215 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 190 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka wysoko elastyczna, sprężyny faliste, czyli lux system : połączenie w jednym wkładzie trzech warstw sprężynujących. |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL : należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie. |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Ilość paczek | min. 2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!