Kanapa bez boków ARUNA [LINNEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa bez boków ARUNA
Odkryj niezwykłe możliwości relaksu i funkcjonalności z kanapą ARUNA! Ta elegancka kanapa nie tylko zachwyca swoim nowoczesnym designem, ale również stawia na komfort i praktyczność.
Zaletą tego mebla jest innowacyjna funkcja spania o wymiarach 200x143 cm, gwarantująca wygodne miejsce do snu dla Twoich gości. Sprężyny faliste oraz pianka poliuretanowa dbają o ergonomiczne podparcie ciała, zapewniając przyjemne chwile wypoczynku.
Dodatkowy atut to inteligentnie ukryty pojemnik na pościel, co sprawia, że utrzymanie porządku w salonie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz możesz cieszyć się estetyką bez rezygnacji z praktycznych rozwiązań!
LINNEO oferuje także szeroki wybór tkanin obiciowych, dzięki czemu możesz dostosować sofę do swojego gustu i stylu wnętrza. Odkryj bogactwo naszej kolekcji, by stworzyć mebel, który idealnie wpasuje się w charakter Twojego domu.
To nie tylko sofa – to unikalny zestaw dwóch brył, harmonijnie współgrających ze sobą, tworzących elegancką całość. Gwarancja 2 lata to dodatkowa pewność, że inwestujesz w trwały i solidny produkt.
Poznaj ARUNĘ – połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i wygody, które uczyni Twoje chwile w domu niezapomnianymi.
Automat rozkładania kanapy ARUNA: DL unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu, w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko.

| WYMIARY | |
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem i poduszkami | 90 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Wysokość siedziska z nóżkami | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość boku z nóżkami i oparciem | 75 cm |
| Powierzchnia spania | 143 x 200cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny bonellowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | czarne, venge, sonoma, buk |
| Automat | DL |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!