Pikowana kanapa Hugo
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Hugo z kolekcji Comforteo
Elegancka kanapa Hugo to wielofunkcyjny mebel, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennego wypoczynku, jak i nocnych snów.
Możesz wybrać obicie spośród aż pięciu grup wysokiej jakości tkanin. Mebel ma prostą konstrukcję, charakteryzują go wysokie i wąskie podłokietniki oraz ozdobne przeszycia na miękkim siedzisku i poduszkach oparciowych.
Niezaprzeczalnym atutem kanapy jest jej funkcja spania – po rozłożeniu oferuje ona obszerną powierzchnię o wymiarach aż 157x200 cm.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 225 cm |
| Głębokość | 110cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 |
| INNE | |
| Wypełnienie | pianka wysokoelastyczna, pianka komfort, sprężyny faliste, sprężyny typu Bonell, czyli lux system : połączenie w jednym wkładzie kilku warstw sprężynujących. |
| Tapicerowany tył | TAK |
| Automat | Funkcja spania rozkładana jest za pomocą tzw. „automatu”. To bardzo łatwe rozwiązanie, chroniące podłogę przed zarysowaniami, ponieważ nie wymaga odsuwania dolnej szuflady.Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie. |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Nóżki | czarno - złote |
| Boki | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!