Kanapa na nóżkach bez boków PICARO [LINNEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Picaro marki Linneo to nowoczesny model, niezwykle konfortowy model.
Idealnie wpisuje się w przestrzeń salonu, stwarzając doskonałe miejsce do rodzinnych spotkań. Dodatkowym atutem tego modelu jest funkcja spania oraz praktyczny pojemnik na pościel.
W komplecie otrzymacie Państwo delikatne poduszki pod głowę. Sofa jest dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwia swobodne dopasowanie do własnej aranżacji.
Mechanizm rozkładania kanapy: DL

Realizacja u klienta (tkanina i kolor: Cloud 60)
| WYMIARY | |
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem i poduszkami | 90 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Wysokość siedziska z nóżkami | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | złote lub czarne |
| Automat | typu DL - unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu , w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!