Kanapa bez boków Rosso [LINNEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa bez boków ROSSO jest wyposażona w dwie miękkie poduszki oparciowe oraz dwa podłokietniki, które nadają jej unikalny charakter.
Siedzisko kanapy wypełnione jest pianką PU oraz sprężynami bonell, zapewniając doskonały komfort podczas użytkowania. Powierzchnia spania umożliwia wygodne rozłożenie kanapy za pomocą łatwego w obsłudze automatu DL. Dodatkowo, kanapa posiada praktyczny pojemnik na pościel, który ułatwia przechowywanie dodatkowych kołder i poduszek.
Mebel stoi na solidnych nóżkach z tworzywa, które zapewniają stabilność i trwałość. Tył kanapy obity jest materiałem, dzięki czemu prezentuje się atrakcyjnie nawet wtedy, gdy jest umieszczona na środku salonu.
Kanapa bez boków ROSSO to nie tylko wyjątkowy element wystroju, ale również praktyczne rozwiązanie do spania. Jej funkcjonalne cechy, jak pojemnik na pościel oraz możliwość rozkładania do powierzchni spania, czynią ją idealnym meblem do salonu, zapewniając zarówno wygodę, jak i estetyczny wygląd.
System rozkładania DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.

| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem, poduszkami | 90 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 91 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem | 75 cm |
| Powierzchnia spania | 143 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | czarne, venge, sonoma, buk |
| Automat | typu DL - unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu, w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!