Kanapa bez boków Rosso [PROMOCJA LINNEO] - wysyłka w 7 dni!
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa ROSSO - LINNEO - WYSYŁKA W 7 dni!
Promocja tkanin:
Poso 22 + Kronos 22
Poso 3 + Paros 3
Nóżki: bukowe
Przedstawiamy niezwykle intrygującą kanapę bez boków o nazwie ROSSO, która wyróżnia się dwiema miękkimi poduszkami oparciowymi i dwoma podłokietnikami, nadającymi jej wyjątkową tożsamość.
Siedzisko kanapy zostało wypełnione pianką PU i sprężynami bonell, gwarantując niebywały komfort użytkowania. Dzięki powierzchni spania o wymiarach 140 x 200 cm, łatwo można rozwijać kanapę za pomocą intuicyjnego automatu DL. Dodatkowo, kanapa posiada praktyczny schowek na pościel, ułatwiający utrzymanie porządku poprzez przechowywanie dodatkowych kołder i poduszek.
Solidne nóżki z tworzywa, na których opiera się mebel, zapewniają nie tylko stabilność, ale również długotrwałą trwałość. Tył kanapy obity jest eleganckim materiałem, co sprawia, że prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, nawet będąc centralnym punktem w salonie.
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem, poduszkami | 90 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 91 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem | 75 cm |
| Powierzchnia spania | 140x200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | czarne, venge, sonoma, oak, beach |
| Automat | typu DL - unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu, w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!