Kanapa z bokami oraz funkcją spania - Eliot [COMFORTEO]
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Eliot z kolekcji Comforteo
Kanapa z bokami ELIOT to przykład prostego designu, który nigdy nie wychodzi z mody, idealnie pasujący do każdego wnętrza. Wnętrze kanapy zostało wyposażone w sprężyny bonellowe i faliste, uzupełnione wysokiej klasy pianką wysokoelastyczną, co zapewnia nie tylko maksymalny komfort siedzenia, ale także doskonałe warunki do snu.
W komplecie znajdują się już 2 dodatkowe poduszki typu wałek, które dodają subtelności, zwłaszcza że masz możliwość wyboru ich koloru.
Dodatkowo, kanapa ELIOT jest wyposażona w praktyczny pojemnik na pościel, a proces rozkładania do funkcji spania jest niezwykle łatwy dzięki zastosowaniu szybkiego mechanizmu rozkładania. Po rozłożeniu kanapa osiąga imponującą powierzchnię spania o wymiarach 140x190 cm. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią zarówno design, jak i funkcjonalność w jednym meblu.
Funkcja rozkładania kanapy za pomocą automatu DL

| WYMIARY | |
| Wysokość | 94 cm |
| Szerokość | 214 cm |
| Głębokość | 94 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 190 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | pianka komfort, pianka wysokoelastyczna, sprężyny faliste, sprężyny bonell : połączenie kilku warstw sprężynujących. |
| Tapicerowany tył | TAK |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL :funkcja spania rozkładana jest za pomocą tzw. „automatu”. To bardzo łatwe rozwiązanie, chroniące podłogę przed zarysowaniami, ponieważ nie wymaga odsuwania dolnej szuflady. Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie. |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Boki | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!