Komoda z trzema szufladami 2-drzwiowa Baltica 0901
Cena regularna:
towar niedostępny
Komoda Baltica 0901 kolekcji ML MEBLE
Doskonale pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak i do biura. Jest bardzo funkcjonalna, gdyż pomieści wiele rzeczy, od ubrań, poprzez bieliznę, aż po dokumenty.
Cechy dodatkowe :
- obrzeże ABS,
- szuflady pełen wysuw,
- płyta laminowana najwyższej jakości,
| WYMIARY | |
| Wysokość | 94 cm |
| Szerokość | 138 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa |
| Kolor Frontów/ Korpusów |
Dąb Lefkas + Czarny
|
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 3 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 63 kg |
| Ilość paczek | 3 |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!