Ławostół - rozkładana ława - Eryk [JARSTOL]
Cena regularna:
1 099,00 zł
towar niedostępny
Ława rozkładana Eryk z kolekcji Jarstol
200cm
80cm
78cm
Poszukujesz praktycznego stolika do salonu?
Rozkładana ława ERYK to doskonały wybór do niewielkich przestrzeni.
Na co dzień pełni funkcję kompaktowego stolika kawowego, a gdy zajdzie taka potrzeba, przekształca się w duży stół o długości 200 cm. Jej rozkładanie i składanie jest bardzo proste!
Dostępna w 14 różnych kolorach.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 53-78 cm |
| Szerokość | 100-200 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS |
| Dostępne kolory | Artisan/Biel Alpejska/Dąb Lefkas/Dąb Sonoma/Dąb Stirling/Dąb Stuletni/Dąb Truflowy/Hikora/Jesion Ciemny/Jesion Jasny/Kraft Biały/Kraft Złoty/Orzech Warmia/Ribbeck/Santana Jasna |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 3 |
| Waga | 69,1 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!