Ławostół / rozkładana ława Janek
Cena regularna:
699,00 zł
towar niedostępny
Ława rozkładana Janek z kolekcji Jarstol
- blat i korpus wykonany z płyty laminowanej o grubości 32 mm
- obrzeża wykonane z trwałego materiału ABS (zwiększona odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne)
- mechanizm ułatwiający regulacje wysokości
- wkładka 40 cm
- poszczególne elementy łączone za pomocą wkrętów, kołków i konfirmantów
| WYMIARY | |
| Wysokość | 59-70 cm |
| Szerokość | 116-156 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS |
| Dostępne kolory | Artisan/Biel Alpejska/Dąb Lefkas/Dąb Sonoma/Dąb Stirling/Dąb Stuletni/Dąb Truflowy/Hikora/Jesion Ciemny/Jesion Jasny/Kraft Biały/Kraft Złoty/Orzech Warmia/Ribbeck/Santana Jasna |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 3 |
| Waga | 34 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Ławostół / rozkładana ława Janek i pomóż innym w wyborze.
wszystko ok!