Łóżko Tapicerowane Nevada
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko tapicerowane Nevada
Cechy dodatkowe :
- wersja z nóżkami o wysokości 4 cm.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 123 cm |
| Szerokość | należy dokonać wyboru przy zamawianiu łóżka. Do rzeczywistej szerokości łóżka należy doliczyć grubość boków od 8 do maksymalnie 9 cm. |
| Głębokość | 231 cm |
| Wysokość zanóżka | 50 cm |
| INNE | |
| Materiał | tkanina tapicerska |
| Kolor | do wyboru z próbnika kolorów |
| Stelaż | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Pojemnik na pościel | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Materac w zestawie | brak w pakiecie, należy dokupić |
| Powierzchnia spania | do wyboru od 140x200 do 180x200 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!