Narożnik Alegra [Benix] z przesuwnymi oparciami i funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Alegra [BENIX]
Wyposażony w system rozkładania typu Delfin, który pozwala szybko i wygodnie przekształcić mebel w przestronne łóżko.
Informacje o systemie DELFIN:
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tego narożnika w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
Przesuwne oparcia i ruchome zagłówki zapewniają wysoki komfort użytkowania, dostosowując się do indywidualnych potrzeb. Solidna konstrukcja oparta na drewnie i piance PUR gwarantuje trwałość i wygodę. Metalowe nogi dodają całości lekkości i nowoczesnego charakteru.
Co oznacza "funkcja spania w tkaninie właściwej"?
Po zaznaczeniu tej opjci część rozkładana (funkcja spania) będzie w takiej samej tkaninie jak cały mebel

| WYMIARY | |
| Szerokość | 277 cm |
| Głębokość | 237 cm |
| Wysokość oparć | 75 / 93 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedzisk | 71 / 56 cm |
| Pojemnik na pościel | 120 x 98 x 16 cm |
| Powierzchnia spania | 137 x 206 |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste typu B, pianka PUR T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka PUR T18/30 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka PUR T14/19, T18/30 |
| Automat | Delfin |
| Dodatkowe funkcje | przesuwne oparcia (3 x), ruchome zagłówki (3x) |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, bukowego, z płyty wiórowej, MDF, pilśniowej, HDF, sklejki i kartonu |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!