Narożnik z funkcją spania Aris XL
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik ARIS XL
Narożnik ARIS XL łączy w sobie nowoczesny design z wygodą i funkcjonalnością.
Możesz dostosować go do swoich potrzeb i gustu, wybierając spośród wielu tkanin i kolorów.
To idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu, na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, na marzenia i plany.
Narożnik ARIS XL to także praktyczne rozwiązania, takie jak pojemnik na pościel i automat DL do łatwego rozkładania.

Pianka T 28:
Wysokiej klasy pianka poliuretanowa, doskonale nadająca się do zastosowań w branży meblarskiej. Jest to elastyczna i wytrzymała pianka, pochodząca z renomowanych fabryk w Polsce. Od lat wykorzystujemy ją z sukcesem w produkcji mebli tapicerowanych.
System rozkładania DL
Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 338 cm |
| Głębokość | 169 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika | uniwersalny |
| Wypełnienie | pianka T28, sprężyny faliste |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Nóżki | metalowe |
| Wypełnienie poduszek | pianka |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!