Narożnik Bluvell II [PUSZMAN] z funkcją spania i pojemnikiem
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Bluvell II [PUSZMAN]
Poznaj narożnik Bluvell II – synonim komfortu i funkcjonalności w Twoim salonie.
Jego przemyślana konstrukcja oparta na sprężynach falistych w połączeniu z wysokoelastyczną pianką PU gwarantuje niezrównaną wygodę siedzenia i relaksu.
Dzięki regulowanym zagłówkom z łatwością dopasujesz oparcie do swoich indywidualnych potrzeb, zapewniając optymalne wsparcie.
W razie potrzeby Bluvell II szybko przekształcisz w komfortowe miejsce do spania dzięki intuicyjnej funkcji rozkładania typu Delfin, a pojemny schowek pomieści pościel i inne niezbędne drobiazgi.
Stwórz narożnik idealnie pasujący do Twojego wnętrza – Bluvell II dostępny jest w niezwykle szerokiej gamie tkanin i kolorów, pozwalając na pełną personalizację.
Na wizualizacji narożnik w tkaninie Enjoy Me 06
System rozkładania narożnika: Delfin
Delfin (system szufladowy) to szybki, prosty i niezwykle wygodny w obsłudze sposób na rozkładanie narożników. Jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań wykorzystywanych do zapewnienia miejsca do spania. Proces przekształcenia tego narożnika w wygodne łóżko polega na wysunięciu szuflady, ukrytej w dolnym segmencie mebla.
Gdy szuflada zostaje wysunięta, specjalny uchwyt pozwala na wyciągnięcie wewnętrznego materaca, który idealnie dopasowuje się do powierzchni siedziska. Narożnik z funkcją spania typu delfin oferuje wyjątkowy komfort i stabilność podczas snu.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 78-99 cm |
| Szerokość | 285 cm |
| Głębokość | 112 / 207 cm |
| Powierzchnia do spania | 202 x 128 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna PU |
| Automat | system rozkładania Delfin |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!