Narożnik CAMPO MINI [WERSAL] z funkcją relax | regulowane zagłówki | elektrycznie wysuwane siedzisko
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK CAMPO MINI [WERSAL]
Zobacz z bliska wszystkie tkaniny, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Narożnik tapicerowany do salonu Campo Mini to połączenie nowoczesności i wyjątkowego komfortu wypoczynku. Ten elegancki mebel został wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jego funkcjonalność i atrakcyjność.
Narożnik Campo Mini oferuje regulację kąta pochylenia zagłówka, co umożliwia dostosowanie wysokości oparcia pleców do indywidualnych preferencji użytkownika. Dodatkowo, elektrycznie regulowane siedzisko pozwala na dostosowanie głębokości siedziska, co sprawia, że korzystanie z tego mebla staje się jeszcze bardziej komfortowe.
Meble proponujemy w różnych rodzajach obić, w tym w skórach ekologicznych, skórach modyfikowanych, tkaninach obiciowych i tkaninach zmywalnych.
Podstawa narożnika oparta jest na solidnych nogach z tworzywa w kolorze satyny, co dodaje mu nowoczesności i stabilności.
Dzięki zastosowaniu wysokoelastycznej pianki i sprężyn falistych wypełnienie mebla zapewnia elastyczność, wyjątkowy komfort siedzenia i trwałość. Campo Mini to nie tylko mebel do siedzenia, to także element wystroju, który łączy funkcjonalność z estetyką, tworząc idealne miejsce do relaksu w salonie.
Narożnik CAMPO dostępny jest także w wersjach L oraz XL


Zobacz narożnik CAMPO MINI wirtualnie:)
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 101 cm |
| Szerokość | 276 cm |
| Wysokość nóżek | 5 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 61/88 cm |
| Szerokość otomany |
110 cm |
| Głębokość otomany |
133 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste |
| Automat | funkcja relax zagłówka/podłokietnika, przesuwane oparcie, elektryczna regulacja głębokości siedziska |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Korpus | Drewno sosnowe, Płyta MDF, Płyta szara, Sklejka |
| Siedzisko | Owata 130 g/m2, pas elastyczny, pianka poliuretanowa N30, sprężyna falista typ. A |
| Oparcie | Owata 130 g/m2, Pas elastyczny, Pianka poliuretanowa T-1818 |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!