Narożnik Cesar [Benix] z przesuwanymi oparciami
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Cesar [BENIX]
szerokość: 290 cm
wysokość 102 cm
głębokość 183 cm
Narożnik Cesar to esencja nowoczesnego designu i funkcjonalności, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Stworzony z myślą o wygodzie i estetyce, wyróżnia się możliwością regulacji głębokości siedziska, co pozwala na dostosowanie komfortu do indywidualnych potrzeb.
Przesuwne oparcia to nie tylko nowatorskie, ale również łatwe w użyciu rozwiązanie, które przypadnie do gustu osobom ceniącym praktyczność w eleganckiej formie.
Design narożnika Cesar podkreślają czarne metalowe nogi, które gwarantują stabilność, a jednocześnie dodają konstrukcji lekkości i nowoczesnego wyglądu. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce, narożnik ten sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych przestrzeniach, harmonijnie wpisując się w różne aranżacje wnętrz.
Cesar to nie tylko narożnik – to serce domowych spotkań, strefa relaksu i wypoczynku. Wysokiej jakości materiały zastosowane zarówno w tapicerce, jak i konstrukcji zapewniają trwałość oraz długie lata użytkowania.
Decydując się na narożnik Cesar z regulacją, wybierasz połączenie elegancji, wygody i funkcjonalności. To mebel, który nie tylko wzbogaci przestrzeń salonu, ale stanie się jego ozdobą. Bez względu na to, czy będzie to mniejsze mieszkanie, czy większa przestrzeń, Cesar doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb, oferując nieporównywalny komfort i estetykę na długi czas.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 290 cm |
| Głębokość | 183 cm |
| Wysokość oparć | 57,5 / 102 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedzisk | 71 / 147 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna ZIG ZAG TYP B, pianka T28/30 |
| Wypełnienie oparcia | silikonowe, pianka T16/20 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T18/30 |
| Funkcje dodatkowe | 3 przesuwanych oparcia |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz kartonu tapicerskiego |
| Nóżki | metalowe, plastikowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!