Narożnik EMPORIO L [WERSAL] - z funkcją spania oraz pojemnikiem
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK EMPORIO L
Narożnik Emporio L to zgrabny przykład nowoczesnego designu, komfortu i funkcjonalności. Wygodne oparcie z regulowanymi zagłówkami oraz ruchomy podłokietnik gwarantują, że każdy domownik może zrelaksować się zgodnie z własnymi preferencjami.
Funkcja spania stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują dodatkowego miejsca do wypoczynku, a obszerny pojemnik na pościel, schowany w otomanie, umożliwia przechowywanie dodatkowego kompletu pościeli lub koca.
Narożnik Emporio L został umieszczone na oryginalnych nogach, podkreślających charakter i linię tego mebla.


Funkcja rozkładania do spania - mechanizm DELFIN

| WYMIARY | |
| Wysokość | 90 / 75 cm |
| Szerokość | 262 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Pojemnik na pościel | 155 X 87 X 16 cm |
| Powierzchnia spania | 122 X 190 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | pianka wysokoelastyczna HR |
| Automat | DELFIN, funkcja relax zagłówka/podłokietnika |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!