Narożnik Grenada [Benix] z regulowanymi zagłówkami i elektrycznie wysuwanym siedziskiem
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Grenada [BENIX] - wersja z regulowanymi zagłówkami i elektrycznie wysuwanym siedziskiem
Narożnik Grenada to połączenie nowoczesnego designu i zaawansowanej funkcjonalności.
Wyposażony w elektryczną regulację głębokości siedziska, pozwala na dostosowanie komfortu do indywidualnych potrzeb.
Regulowane zagłówki zapewniają dodatkowe wsparcie dla głowy i szyi, podnosząc wygodę użytkowania.
Wypełnienie z wysokoelastycznej pianki oraz sprężyn falistych gwarantuje doskonałe podparcie i trwałość.
Sprawdź także bliźniaczy narożnik GRENADA z dodatkowym oparciem
| WYMIARY | |
| Szerokość | 283 cm |
| Głębokość | 109 / 183 cm |
| Wysokość oparć | 91 / 107 cm |
| Głębokość siedzisk | 83 / 133 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny ZIG ZAG typu B, pianka HR 30/10, pianka HR 35/32 |
| Wypełnienie oparcia | pianka T23/15 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka T16/20 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, płyty MDF, kartonu tapicerskiego oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe |
| Dodatkowe funkcje | ruchome zagłówki (3), elektrycznie wysuwane siedzisko |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!