Narożnik Lavos [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Lavos
Narożnik Lavos z longchairem to połączenie stylu, funkcjonalności i minimalizmu, idealne do mniejszych mieszkań.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów, cechuje się stabilnością i trwałością.
Wyposażony w funkcję spania z mechanizmem DL oraz pojemnik na pościel, oferuje wygodę i dodatkową przestrzeń do przechowywania.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 284 cm |
| Głębokość | 57 / 172 cm |
| Wysokość oparć | 68 / 85 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Powierzchnia spania | 126 x 214 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste, pianka poliuretanowa 28/30 |
| Wypełnienie oparcia | pianka 18/30 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka 18/30 |
| Wykonanie | stelaż z drewna sosnowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe, plastikowe |
| Automat | DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie |
| Dodatkowe funkcje | pojemnik na pościel, ruchome zagłówki |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!