Narożnik Luton [Benix] z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Luton [BENIX]
![]()
- Sprężyna falista
- Pojemnik na pościel
- Funkcja spania
- Opcja skórzana
Narożnik Luton to stylowy i funkcjonalny mebel, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami, nadając im wyjątkowego charakteru.
Do jego produkcji użyto najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na trwałość i komfort użytkowania przez wiele lat.
Wbudowane sprężyny faliste oraz regulowane zagłówki zapewniają wygodę i relaks na najwyższym poziomie.
Dzięki funkcji spania oraz pojemnikowi na pościel narożnik Luton jest idealnym rozwiązaniem dla gości, oferując dodatkową przestrzeń do spania. Jego industrialny styl oraz opcja wykończenia w naturalnej skórze nadają wnętrzom klasy i elegancji.
Model ten dostępny jest również w różnych wysokogatunkowych tkaninach oraz szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
Narożnik Luton to inwestycja w komfort i nowoczesny design, idealnie pasująca do przestronnych pomieszczeń. Poduszki dekoracyjne nie są częścią zestawu.
Na siedzisku zastosowano sprężyny faliste typu A oraz piankę poliuretanową, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
Narożnik osadzony na metalowych nogach, co dodaje mu elegancji i nowoczesnego charakteru.
| WYMIARY | |
| Szerokość | 275 cm |
| Głębokość | 225 cm |
| Wysokość oparć | 63 / 79 cm |
| Głębokość siedzisk | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Pojemnik na pościel | 206 x 92 x 17 cm |
| Powierzchnia spania | 125 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista typu A, pianka poliuretanowa T25/42 |
| Wypełnienie oparcia | pianka poliuretanowa T18/30 |
| Wypełnienie podłokietników | pianka poliuretanowa T18/30 |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, drewna bukowego, płyty wiórowej, płyty pilśniowej, NDF, HDF, sklejki i kartonu |
| Automat | DF |
| Nóżki | metalowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!