Narożnik MAGNETIC MINI funkcją spania z pojemnikiem
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK MAGNETIC MINI [WERSAL]
Chcesz zobaczyć z bliska wszystkie tkaniny? Kliknij, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
Zobacz narożnik Magnetic Mini w swoim salonie - sprawdź wirtualnie:
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 69 cm |
| Szerokość | 266 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość siedziska | 58/82/109 cm |
| Głębokość otomany | 146/122 cm |
| Szerokość otomany | 120 cm |
| Powierzchnia spania | 109 x 200 cm |
| INNE | ||
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia | |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste, pianka wysokoelastyczna typu HR | |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru | |
| Boki | TAK | |
| Rozkładanie | TAK | |
| Pojemnik na pościel | NIE | |
| Funkcja spania | TAK | |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina | |
| Korpus |
|
|
| Oparcie |
|
|
| Siedzisko | Owata 130 g/m2, Pianka poliuretanowa T-1818, Pianka poliuretanowa T-21, Poduszki oparciowe(wyp. Frytka z pianki) | |
| Gwarancja | TAK | |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!