Narożnik MONTELLA MINI [WERSAL] elektrycznie wysuwanie siedzisko
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK MONTELLA MINI [WERSAL] z elektrycznie wysuwanym siedziskiem
Nowoczesna i zgrabna linia Montella Mini przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie nowoczesność oraz wygodę.
Eleganckie przeszycia dodają narożnikowi wdzięku, a zagłówki umieszczone na metalowych uchwytach sprawiają, że mebel wyróżnia się swoim wyglądem.
Narożnik Montella Mini wyposażony został w elektryczną funkcję relaksu, która zapewnia wygodną pozycję oraz niesamowity odpoczynk. Takie połączenie komfortu i funkcjonalności sprawia, że narożnik użytkować będziesz z niezwykłą przyjemnością!
Istnieje możliwość wyboru strony narożnika
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny i wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze.
CECHY MONTELLA MINI:
- sprężyny faliste
- funkcja spania
- elektrycznie regulowana głębokość siedziska

Uwaga, nowa opcja dla ciekawskich :)
Chcesz zobaczyć (wirtualnie) narożnik Montella Mini w swoim salonie?
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
| WYMIARY | |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 266 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 82/109 cm |
| Powierzchnia spania | 109 x 200 cm |
| Szerokość otomany | 121 cm |
| Głębokość otomany | 121/146 cm |
| INNE | ||
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia | |
| Wypełnienie | sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna typu HR | |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru | |
| Boki | TAK | |
| Rozkładanie | NIE | |
| Pojemnik na pościel | NIE | |
| Funkcja spania | TAK - ZA POMOCĄ ELEKTRYCZNIE REGULOWANEJ GŁĘBOKOŚCI SIEDZISKA | |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina | |
| Korpus |
|
|
| Oparcie |
|
|
| Siedzisko |
|
|
| Gwarancja | TAK | |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (2)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Narożnik MONTELLA MINI [WERSAL] elektrycznie wysuwanie siedzisko i pomóż innym w wyborze.
super wygodny!!
idealnei dobrany do salonu, bardzo wygodny. Mega obsluga klienta!