Narożnik Piano [PUSZMAN] z funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Piano
Odkryj kwintesencję nowoczesnego stylu i wygody w narożniku Piano! Ten elegancki mebel łączy w sobie prostotę i finezję, stając się ulubionym miejscem wypoczynku w Twoim salonie. Inspirując się nowoczesnym wzornictwem, narożnik Piano wyróżnia się charakterystyczną pikowaną formą, która wprowadza do wnętrza przytulny urok. Jego uniwersalny design doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami wystroju mieszkania.
Wyjątkowe walory funkcjonalne narożnika Piano sprawiają, że staje się nieodłącznym elementem Twojego codziennego relaksu. Głębokie, miękkie siedzisko, profilowane oparcia oraz regulowane zagłówki zachęcają do komfortowego odpoczynku. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje wygodę zarówno podczas rodzinnych spotkań, jak i popołudniowych drzemek. Dodatkowo, możliwość elektrycznego wysuwu siedziska zapewnia dodatkową przestrzeń do relaksu, sprawiając, że narożnik Piano to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny.
Na wizualizacji narożnik w tkaninie Castel 03
1. Wejdź na stronę producenta.
2. Skonfiguruj narożnik Piano w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki rzutowi 3D możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację w pliku PDF i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 82-98 cm |
| Szerokość | 295 cm |
| Głębokość | 110 cm |
| Powierzchnia do spania | 236x87 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna |
| Automat | NIE |
| Dodatkowe funkcje | regulowane zagłówki, elektrycznie wysuwane siedzisko do 25 cm. |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina, ozdobne pikowania |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!