Narożnik SELEDO XL [WERSAL] z funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK SELEDO XL [WERSAL]
Ten nowoczesny narożnik prezentuje się wyjątkowo, dzięki swojemu podwyższonemu i eleganckiemu podparciu na wysokich nóżkach. Dzięki elektrycznej regulacji głębokości siedziska, jesteś w stanie dostosować rodzaj wypoczynku do swoich osobistych preferencji, co gwarantuje najwyższą jakość relaksu.
SELEDO to model doskonale wpasowujący się w modernistyczne wnętrza. Jego charakterystyczne oparcia i zestaw poduszek sprawiają, że staje się on wyraźnym centrum każdego salonu, jako narożnik wolnostojący, który przyciąga uwagę i doskonale komponuje się w centralnej części przestrzeni.

Potrzebujesz MNIEJSZEJ wersji narożnika SELEDO?
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wp.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 385 cm |
| Wysokość nóżek | 17 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 118 X 289 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste, pianka wysokoelastyczna typu HR |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!