Narożnik SOLANO [WERSAL] z funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK SOLANO [WERSAL]
drewniane wykończenia
funkcja spania
pojemnik na pościel
Narożnik Solano z pewnością zachwyci każdego, kto ceni prosty i elegancki design. Doskonale sprawdzi się w salonie, pokoju gościnnym i młodzieżowym.
Jego wyjątkowy komfort można docenić w ciągu dnia, a funkcja spania umożliwi spokojny wypoczynek w nocy.
Obszerny pojemnik zapewni miejsce do przechowywania dodatkowego zestawu pościeli.
Możliwość wyboru różnych struktur i kolorów tkanin narożnika SOLANO pozwoli dostosować charakter mebla do indywidualnych upodobań użytkownika.
Dwie małe poduszki widoczne na wizualizacji nie są częścią zestawu.
Sprawdź także pufę Solano!


Mechanizm rozkładania narożnika SOLANO: DL

Chcesz zobaczyć narożnik Solano w swoim salonie?
(funkcja opcjonalna)
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 83 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Wysokość nóżek | 16 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 57 (bez poduszek: 83) cm |
| Pojemnik na pościel | 127 x 62 x 15 cm |
| Powierzchnia spania | 128 x 225 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste |
| Automat | DL - wychylny podnośnik sprężynowy, umożliwiający rozłożenie mebla bez przesuwania po podłodze |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!