Narożnik TIGA BOX [WERSAL] elektryczne wysuwane siedzisko
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK TIGABOX [WERSAL]
- elektrycznie regulowana głębokość siedziska
- funkcja spania
- sprężyna falista
- pianka wysokoleastyczna HR
POJEMNIK NA POŚCIEL
Zobacz wszystkie dostępne tkaniny z bliska, a potem wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze
Absolutnie nowoczesny i niesamowicie wygodny narożnik TIGA, wyposażony w innowacyjny mechanizm elektrycznego wysuwania siedziska, umożliwiający dostosowanie położenia do osobistych preferencji.
Subtelne przeszycia i eleganckie wciągi na siedzisku stanowią uroczy dodatek, podkreślający wyjątkowy charakter tego mebla. Ponadto, warto zaznaczyć, że nasz narożnik skrywa obszerny schowek na pościel, ukryty sprytnie w otomanie.
Co więcej, masz możliwość wyboru spośród różnych faktur oraz kolorów tkanin, dostępnych w szerokim spektrum wzorniczym. Dzięki temu Twój narożnik będzie nie tylko niepowtarzalny, ale także idealnie dopasowany do Twojego osobistego stylu.


Zobacz jak narożnik TIGA BOX będzie prezentował się w Twoim salonie :)
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 77 cm |
| Szerokość | 286 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 59/79/103 cm |
| Pojemnik na pościel | 124 x 207 cm |
| Powierzchnia spania | 124 X 217 cm |
| Szerokość otomany | 125 cm |
| Głębokość otomany | 128/148/172 cm |
| INNE | ||
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia | |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste, pianka wysokoelastyczna typu HR | |
| Automat | elektryczna regulacja głębokości siedziska | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru | |
| Boki | TAK | |
| Rozkładanie | TAK | |
| Pojemnik na pościel | TAK | |
| Funkcja spania | TAK - regulowana głębokość siedziska | |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina | |
| Korpus |
|
|
| Siedzisko |
|
|
| Oparcie | Owata 130 g/m2, Pas elastyczny, Pianka poliuretanowa T-21, Poduszki oparciowe(wyp. Frytka z pianki) | |
| Gwarancja | TAK | |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!