Narożnik Navas Mini [WERSAL] z funkcją spania i pojemnikiem
Cena regularna:
towar niedostępny
NAROŻNIK Navas Mini marki WERSAL
Obejrzyj z bliska wszystkie dostępne tkaniny i wybierz ulubioną w naszym konfiguratorze!
pojemnik na pościel
sprężyna falista
1. Pobierz aplikację na telefon

2. Skonfiguruj wybrany model w konfiguratorze - możesz wybrać dowolną tkaninę i zobaczyć mebel w Twojej konfiguracji. Dzięki funkcji AR możesz także zobaczyć mebel w swoim pokoju :)
3. Zapisz konfigurację i wyślij nam na adres biuro.nowakmeble@wpl.pl w celu wyceny!
| WYMIARY | |
| Wysokość | 73-86 cm |
| Szerokość | 240 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Pojemnik na pościel | 11 x 69 x 136 cm |
| Powierzchnia spania | 116 x 194 cm |
| Szerokość otomany | 101 cm |
| Głębokość otomany | 134 cm |
| INNE | ||
| Strona narożnika do określenia | prawy/lewy - należy określić przy składaniu zamówienia | |
| Wypełnienie | sprężyny typu faliste | |
| Automat | system rozkładania Delfin | |
| Dodatkowe funkcje | funkcja relax zagłówka/podłokietnika | |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru | |
| Boki | TAK | |
| Rozkładanie | TAK | |
| Pojemnik na pościel | TAK | |
| Korpus | pilśnia biała (pojemnik), płyta biała laminat (pojemnik), Drewno sosnowe, Płyta MDF, Płyta szara, Sklejka | |
| Siedzisko |
|
|
| Oparcie |
|
|
| Funkcja spania | TAK | |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina | |
| Gwarancja | TAK | |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?




Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!