Narożnik Niko [MEBLAR] z funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Niko
Niko to nowoczesny narożnik, który doskonale łączy wygodę i funkcjonalność.
Oparcie wykonane z silikonu zapewnia wyjątkowy komfort, a konstrukcja gwarantuje trwałość i stabilność.
Pojemnik na pościel sprawia, że Niko jest praktycznym rozwiązaniem do każdego salonu.

| WYMIARY | |
| Szerokość | 250 cm |
| Głębokość | 165 cm |
| Powierzchnia spania | 122 x 210 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika | prawy |
| Wypełnienie | sprężyna, oparcie - silikon |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!