Narożnik Stilo [MEBLAR] z funkcją spania
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Stilo
Narożnik Stilo to elegancki i funkcjonalny mebel, idealny do nowoczesnych wnętrz.
Wyposażony w siedzisko z połączeniem sprężyny falistej i bonelowej, zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.
Mechanizm rozkładania typu Puma umożliwia łatwe przekształcenie narożnika w wygodne łóżko. Model ten posiada również pojemnik na pościel, co pozwala na praktyczne przechowywanie.
Jest dostępny w szerokiej gamie tkanin i kolorów, dostosowując się do indywidualnych potrzeb.

System rozkładania Puma:

| WYMIARY | |
| Szerokość | 245 cm |
| Głębokość | 162 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 210 cm |
| INNE | |
| Strona narożnika | prawy |
| Wypełnienie | sprężyna falista + sprężyna bonell |
| Automat | Puma |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!