B32 biurko biały-chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko B-32 z kolekcji Halmar
| WYMIARY | |
| Wysokość | 76 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| INNE | |
| Materiał | MDF lakierowany na wysoki połysk |
| Kolor Frontów/ Korpusów | biały |
| Ilość szuflad | 1 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 38 kg |
Szczegóły
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!