B48 biurko dąb sonoma / biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko Kendo 01 z kolekcji Halmar
Cechy dodatkowe:
- biurko dwustanowiskowe
| WYMIARY | |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 139 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa okleinowana + melanina + stal malowana |
| Kolor Frontów/ Korpusów | dąb sonoma + biały |
| Ilość szuflad | 2 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 33 kg |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!