B49 biurko czarny / czerwony
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko B-49 z kolekcji Halmar
Cechy dodatkowe:
- oświetlenie LED
- uchwyt na napój
- uchwyt na akcesoria
| WYMIARY | |
| Wysokość | 74 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| INNE | |
| Materiał | MDF okleinowany + stal malowana |
| Kolor Frontów/ Korpusów | czarny + czerwony |
| Ilość szuflad | brak |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 18 kg |
Szczegóły
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
6 366,50 zł
Cena regularna:
7 490,00 zł
3 816,50 zł
Cena regularna:
4 490,00 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!