Biurko Secco 1140401
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko Secco 1140401 z kolekcji ML MEBLE
| WYMIARY | |
| Wysokość | 79 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa |
| Kolor Frontów/ Korpusów | biały połysk + biały |
| Ilość szuflad | 2 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 21 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Oceń Biurko Secco 1140401 i pomóż innym w wyborze.
super! Polecam :)