CALVANO fotel gabinetowy ciemny brąz / jasny brąz
Cena regularna:
towar niedostępny
Fotel CALVANO z kolekcji HALMAR
Krzesło biurowe powinno nie tylko pasować do biurka i być bardzo wygodne, ale także ładne i nowoczesne. Dlatego, jeśli przed Tobą wybór siedziska do środowiska pracy, polecamy fotel obrotowy, który ma ergonomiczną konstrukcję dla utrzymania prawidłowej postawy ciała. Wyposażone w kółka umożliwia płynne przemieszczanie się po pomieszczeniu. Siedzisko i oparcie tego fotela biurowego zostały stworzone z materiału, który nadaje mu większą trwałość i wyrafinowany wygląd. Dodatkowo możesz mieć pewność, że wyprofilowana konstrukcja zapewni Ci wygodę podczas siedzenia i utrzymanie komfortu podczas pracy przez wiele godzin. Pamiętaj, że fotel obrotowy musi być dopasowany do wysokości biurka. Dlatego w sprzedawanym przez nas modelu otrzymujesz krzesło z podnośnikiem, który umożliwia regulację wysokości siedziska.
| WYMIARY | |
| Min. wysokość | 120 cm |
| Max. wysokość | 130 cm |
| Min. wysokość siedziska | 42 cm |
| Max. wysokość siedziska | 52 cm |
| Szerokość siedziska | 73 cm |
| Głębokość siedziska | 73 cm |
| INNE | |
| Materiał | mechanizm TILT + sklejka gięta + eco skóra |
| Kolor | orzechowy + czarny |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 26 kg |
| Dodatkowe opcje | MULTIBLOCK |
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!