GORASHI 160 łóżko z szufladami popielaty/orzech
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko Gorashi 160 z kolekcji Halmar
Łóżko jest centralnym elementem pokoju i wszystkie inne meble muszą do niego pasować. Dzięki temu skomponujesz przestrzeń w tym samym stylu, a Twoja sypialnia stanie się zintegrowanym środowiskiem dobrego odpoczynku. Prezentowany model łóżka spełnia jednak nie tylko funkcję estetyczną, która pasuje do aktualnych trendów aranżacyjnych. Dzięki wytrzymałemu materiałowi oraz odpowiedniemu stelażowi sprzyja wypoczynkowi i wygodzie. Ma konstrukcję, która zapewnia stabilne podparcie ciała, więc obudzisz się rześki i wypoczęty. Postaw na łóżko wysokiej jakości – wygodne, o wytrzymałej budowie, na spokojne noce i relaksujące poranki. Dzięki możliwości wyboru preferowanego rozmiaru, który najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni i potrzeb, zyskujesz idealną powierzchnią do snu.

| WYMIARY | |
| Wysokość | 111 cm |
| Szerokość | 166 cm |
| Długość | 212 cm |
| INNE | |
| Materiał | MDF + okleina naturalna + tkanina + drewno lite kauczukowe |
| Kolor | popielaty + orzech |
| Stelaż w zestawie | TAK |
| Materac w zestawie | NIE |
| Pojemnik na pościel w zestawie | szuflady |
| Powierzchnia spania | 160x200 cm |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 111 kg |
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!