H17 hoker biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Hoker H17 z kolekcji HALMAR
Podążaj za najnowszymi trendami w wystroju wnętrz i postaw na hoker jako idealne uzupełnienie kuchennej wysypy lub wysokiego stołu. Jest to krzesło o wysokości większej niż standardowa, które często można spotkać w barach lub restauracjach. Jednak coraz częściej trafia do prywatnych domów, bo dzięki niemu siedząc na odpowiedniej wysokości, będziesz mógł swobodnie korzystać z blatu w dowolnym miejscu w kuchni. Hoker ma tę zaletę, że daje możliwość regulacji wysokości, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby różnego wzrostu. To model na stabilnych nogach, z przyjemnym obiciem tapicerskim dla większego komfortu siedzenia oraz łatwego utrzymania go w czystości. Wpuść powiew nowoczesności do swojej kuchni lub jadalni. Wybierz hoker, który już samym wyglądem zachwyci Twoich gości.
| WYMIARY | |
| Max. wysokość | 85 cm |
| Min. wysokość | 64 cm |
| Max. wysokość siedziska | 80 cm |
| Min. wysokość siedziska | 59 cm |
| Szerokość siedziska | 37 cm |
| Głębokość siedziska | 36 cm |
| INNE | |
| Materiał | chrom + tworzywo ABS lakierowane |
| Kolor | biały |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 6 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!