KN5 kosolka, stelaż - srebrny, szkło - dymiony
Cena regularna:
towar niedostępny
Biurko KN 5 z kolekcji Halmar
| WYMIARY | |
| Wysokość | 78 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | szkło + chrom |
| Kolor Frontów/ Korpusów | dymiony/srebrny |
| Ilość szuflad | brak |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 22 kg |
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!