Kanapa bez boków GRENADA [LINNEO] - promocja tkaniny WIND
Cena regularna:
towar niedostępny
Grenada - kanapa bez boków - LINNEO - promocja tkaniny WIND
Wind 21

GRENADA to stylowa kanapa bez boków w eleganckim szarym kolorze. Dzięki zastosowaniu sprężyn falistych i pianki tapicerskiej, siedzisko tej kanapy zapewnia nie tylko komfort, ale także sprężystość. Miękkie pikowane poduszki dodają jej wyjątkowego charakteru, tworząc przytulne miejsce do relaksu.
Możliwość dopasowania kolorystyki materiałów pozwala na personalizację kanapy, dostosowując ją do indywidualnych preferencji. GRENADA to nie tylko mebel, lecz również funkcjonalna kanapa z opcją spania, która rozkłada się do powierzchni 143 x 200 cm za pomocą wygodnego automatu.
Dodatkowe funkcje, takie jak mocna konstrukcja z drewnianym stelażem i sprężynami falistymi, pojemnik na pościel oraz nóżki z tworzywa, podkreślają praktyczność i solidność tego mebla. Tył kanapy obity wysokiej jakości materiałem sprawia, że prezentuje się doskonale, nawet umieszczona centralnie w salonie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 95 cm |
| Szerokość | 202 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Powierzchnia spania | 143 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu falista, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | czarne, venge, sonoma oak, beech |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu : w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!