Kanapa bez boków MERIVA [LINNEO] promocja tkaniny ELEMENT
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa bez boków MERIVA [LINNEO]
promocja tkaniny ELEMENT 23

MERIVA to kanapa bez boków, która zachwyca swoim minimalistycznym designem. Przeszywane oparcie, utrzymane w jednolitej formie, dodaje meblowi nowoczesnego charakteru. Siedzisko wypełnione pianką PU oraz sprężynami bonell gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania.
Funkcja spania sprawia, że MERIVA staje się nie tylko elegancką sofą, ale także praktycznym łóżkiem o powierzchni 141 x 200 cm. Automatyczny system rozkładania DL ułatwia transformację kanapy w łóżko, zapewniając szybki dostęp do dodatkowego miejsca do spania.
Dodatkowym atutem tej kanapy jest pojemnik na pościel, który pozwala utrzymać porządek w salonie, przechowując niezbędne elementy pościeli czy dodatkowe poduszki.
Automat typu DL:

| WYMIARY | |
| Wysokość | 82 cm |
| Szerokość | 206 cm |
| Głębokość | 91 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Powierzchnia spania | 141 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu falista, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu - w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!