Kanapa na nóżkach bez boków MADERA [LINNEO] - promocja tkaniny ELEMENT
Cena regularna:
towar niedostępny
Sofa Madera - Linneo meble
Sofę MADERA – kwintesencję klasyki i elegancji, która stanie się nieodłącznym elementem każdego salonu.
Tkaniny promocyjne GOOD PRICE: Element 01, Element 23
Element 01

Element 23

Sofa MADERA wyróżnia się nie tylko wyjątkowym designem, ale także doskonałym komfortem użytkowania. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianki w siedzisku, ten mebel staje się oazą relaksu i wygody. To idealne miejsce do odpoczynku po intensywnym dniu.
Funkcjonalność sofy MADERA zaskakuje swoim rozmachem. Poza podstawowym przeznaczeniem jako elegancka kanapa, posiada ona również praktyczną funkcję spania. Dodatkowo, wyposażona została w pojemnik na pościel, co sprawia, że jest nie tylko estetyczna, ale także bardzo praktyczna.
Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i prostotę w obsłudze, sofa MADERA wyposażona została w innowacyjny system rozkładania DL, co gwarantuje szybkie i łatwe przejście z funkcji siedziska do spania.
Nie tylko wnętrze sofy MADERA jest godne podziwu – także jej tył został obity wysokiej jakości materiałem, dzięki czemu prezentuje się równie efektownie, nawet gdy umieszczona jest centralnie w salonie.
Zapraszamy do zakupu unikalnej sofy MADERA, która nie tylko wzbogaci estetykę Państwa salonu, ale także dostarczy niezapomnianych chwil relaksu i komfortu. Odkryjte klasykę w najlepszym wydaniu z naszym sklepem internetowym.
| WYMIARY | |
| Wysokość kanapy z nóżkami, oparciem, poduszkami | 95 cm |
| Szerokość | 207 cm |
| Głębokość | 91 cm |
| Wysokość nóżek | 4 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Wysokość boku z nóżkami | 58 cm |
| Grubość boku | 13 cm |
| Powierzchnia spania | 195x120 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | dąb rustikal, olcha, wenge, buk, orzech, biały |
| Automat | standardowy |
| Boki | NIE |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Ilość paczek | min. 2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!