Kanapa z bokami Abruzzo [LINNEO] z funkcją narożnika
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Abruzzo
Kanapa Abruzzo to wszechstronne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność narożnika z elegancją kanapy.
Wyposażona w sprężynę falistą oraz komfortowe siedzisko, zapewnia wyjątkowy komfort podczas codziennego użytkowania.
Funkcja spania i pojemnik na pościel sprawiają, że jest praktyczna i idealna do małych przestrzeni. System rozkładania DL ułatwia szybkie przekształcenie kanapy w wygodne miejsce do spania.
Dostępna w szerokiej gamie tkanin i kolorów, kanapa Abruzzo doskonale wpasuje się w każde wnętrze.
System rozkładania DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 77/100 cm |
| Szerokość | 215 cm |
| Głębokość | 112 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 193 x 148 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny faliste |
| Strona narożnika | uniwersalny |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu - w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko. |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!