Kanapa z bokami Auris Lux - promocja tkaniny WIND
Cena regularna:
towar niedostępny

| WYMIARY | |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 217 cm |
| Głębokość | 99 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Powierzchnia spania | 140 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonell, pianka poliuretanowa |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | czarne, venge, sonoma oak, beech |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu : w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!