Kanapa z bokami Marmaris
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Marmaris
Kanapa Marmaris to elegancka i funkcjonalna propozycja do każdego wnętrza.
Wyposażona w sprężynę bonellową oraz komfortowe siedzisko, zapewnia wygodę zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas nocnego wypoczynku.
Dzięki funkcji spania i systemowi rozkładania DL, szybko przekształcisz ją w wygodne łóżko. Dodatkowo, pojemnik na pościel umożliwia praktyczne przechowywanie.
Kanapa dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów, co pozwala na idealne dopasowanie do Twojego wnętrza.
System rozkładania DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 225 cm |
| Głębokość | 93 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Powierzchnia spania | 138 x 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu Bonnel |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Wybarwienie nóżek do wyboru | czarne, venge, sonoma, buk |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko do góry, następnie opuszczamy je do przodu, w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!