Kanapa z bokami z funkcją narożnika CRUZZO
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa CRUZZO
Kanapa Cruzzo to wyjątkowa kanapa z bokami, oferująca funkcjonalność narożnika.
Wyposażona w sprężynę falistą, zapewnia komfortowe siedzisko idealne do codziennego użytkowania.
Dzięki funkcji spania oraz pojemnikowi na pościel, kanapa ta jest doskonałym rozwiązaniem do małych przestrzeni, łącząc w sobie estetykę i praktyczność. System rozkładania DL umożliwia łatwe i szybkie przekształcenie kanapy w łóżko.
Dostępna w szerokiej gamie tkanin i kolorów, kanapa Cruzzo może być dopasowana do indywidualnych potrzeb i stylu Twojego wnętrza.
System rozkładania DL - należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 77/100 cm |
| Szerokość | 215 cm |
| Głębokość | 112 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia spania | 148 x 193 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | sprężyny typu falista |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | typu DL : unosimy siedzisko kanapy do góry, następnie opuszczamy je do przodu : w powstałą przestrzeń opuszczamy siedzisko |
| Strona | uniwersalna : lewo / prawo |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!