Kanapa z funkcją spania Scandi
Cena regularna:
towar niedostępny
Kanapa Scandi
Kanapa Scandi to mebel, który spełni Twoje marzenia o idealnym salonie.
To kanapa, która oferuje Ci nie tylko piękny i nowoczesny design, ale także wygodę i funkcjonalność.
Ma automat DL do łatwego rozkładania, pojemnik na pościel, piankę T25 i piankę HR36 i sprężynę bonnel.
Kanapa Scandi jest dostępna w wielu wariantach tkanin i kolorów, które możesz wybrać według własnego gustu i stylu wnętrza.
System rozkładania DL
Należy podnieść siedzisko do góry, następnie przesunąć je do przodu, w powstałą przestrzeń kładziemy oparcie.
| WYMIARY | |
| Wysokość oparcia | 95 cm |
| Szerokość | 235 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość nóżek | 10 cm |
| Powierzchnia spania | 140 cm / 200 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie | pianka T25, pianka HR36, sprężyny bonnelowe |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Automat | DL |
| Boki | TAK |
| Rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Funkcja spania | TAK |
| Nóżki | drewniane |
| Materiał siedziska, oparcia | dwie tkaniny, przeszycia ozdobną nicią |
| Wypełnienie poduszek | pianka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!